Šviestuvai

RASK MUS FACEBOOK'E

Pagrindinis > Veidrodžiai>VEIDRODIS / ŠVIESTUVAS SQUARE LINE (4 dydžiai)

VEIDRODIS / ŠVIESTUVAS SQUARE LINE (4 dydžiai)

Lemputės tipas:
LED
Komplektacijoje lemputė:
Yra
Šviestuvo tipas:
Sieninis
Šviesos srautas (lm):
3600 Lm
Veidrodžio matmenys (cm):
60x80x3 cm
Stilius:
Modernus

Square Line – pati populiariausia serija. Dėl apšvietimo ploto, kuris eina visu perimetru, šios serijos LED veidrodžiai pasižymi, itin dideliu, šviesos kiekiu. Žinoma šios serijos veidrodžiuose montuojamas apšvietimas gali būti ir dekoratyvus, panaudojus silpnesnę juostą.

Square Line serijos veidrodis taps pačia ryškiause jūsų vonios kambario detale. Šios serijos veidrodžiai spinduliuoja modernumu, didina erdvę, kas yra ypač aktualu, nedidelėse vonios kambario patalpose.

Šviesa kokybė nepriekaištinga – maloniai šiltos spalvos ir nedirgina akių, nes apšvietimo elementai sumontuoti taip, jog tiesiogiai nespigintų į akis. Renkantis šviečiantį LED veidrodį tai svarbiausias aspektas, į kurį reiktų atkreipti dėmėsį.

Šviesos spalvinį spektrą galite nurodyti kokį norite ( šilta/neutrali/šalta balta).

Užsakydami norimą spektrą nurodykite pastaboje.

Gali būti integruota nerasojimo funkcija, taip pat galima užsakyti su sensoriniu, dimeriavimo funkciją turinčiu jungikliu - dėl papildomos informacijos prašome susisiekti el. paštu.

Norite nestandartinio dydžio veidrodžio - susisiekite!

Galimi 4 dydžiai:

S - 80x60x3cm, šviesos srautas 3600Lm;

M - 100x80x3cm, šviesos srautas 4600Lm;

L - 120x100x3cm, šviesos srautas 5700Lm;

XL - 200x100x3cm, šviesos srautas 7700Lm.

Medžiagos: metalas, stiklas;

Kilmės šalis: Lietuva.

Dydis

KIEKIS

PRISTATYMO LAIKAS 30 (d.d)
128,25 € 128,25 €

MŪSŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?
Mūsų įmonė, UAB "JOVESA", įregistruota 1994 metais ir nuo to laiko užsiima ta pačia veikla – visų rūšių šviestuvų importu bei didmenine ir mažmenine prekyba. Jei vis dėlto abejojate ar mūsų svetainė yra tikra, galite pirkti betarpiškai mūsų salone arba už prekes galite atsiskaityti grynaisiais, kai bus pristatytos prekės. Bet kuriuo atveju niekuo nerizikuojate.
Ar šviestuvų kainos mažiausios?
Nuoseklus ir sąžiningas 20 metų bendradarbiavimas su įvairiais Europos šviestuvų gamintojais davė savo rezultatus- dėl ilgalaikio ryšio pavyko pelnyti ne tik gerą vardą, tarpusavio pasitikėjimą, bet ir jų palankumą siekiant mažesnių kainų. Visus išteklius- kolektyvą, ekspozicinį plotą, materialias išlaidas išnaudojame optimaliai, todėl klientui visada siūlome konkurencingiausią kainą. Jei ne- visuomet sutiksime derėtis. 
Kodėl mes ir kuo mes kitokie?
Žinome, kaip pakeičia namų atmosferą tinkamai parinkti šviestuvai, todėl esame pametę galvą dėl jų! Turėdami jaukią ekspozicinę salę ir modernią internetinę parduotuvę įrodome, jog esame lankstūs ir inovatyvūs. Visi mūsų darbuotojai turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, yra betarpiški, pozityvūs, stengiasi pajusti Jūsų poreikius. Pasinaudokite mūsų patarimais! Apšvietimo tendencijas sekame didžiausiose pasaulio parodose. Tam, kad galėtumėme Jus informuoti apie apšvietimo madas ir pasiūlyti gražiausius šviestuvus, lankome pasaulines apšvietimo ir interjero parodas madų sostinėje Milane, Frankfurte, o taip pat regionines parodas Varšuvoje, Helsinkyje, skaitome specializuotą literatūrą, nuolat mokomės. Šiuo metu bendradarbiaujame maždaug su 50 apšvietimo įmonių, todėl esame tikrai, kad kažkuris iš jų gamina Jums patiksiančius šviestuvus. Šeimos verslas išugdė kvalifikuotus specialistus su didele patirtimi, todėl galime, norime ir mėgstame konsultuoti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus telefonu, el. paštu ar prie kavos puodelio mūsų šviestuvų salone, Draugystės g. 19, Kaune. Būtent mūsų salone galite savo akimis pamatyti daugybę įjungtų ir išjungtų šviestuvų, interjero kompozicijų, ledinių juostelių, šviestuvų komponentų, gauti rekomendacijų.
Kokias garantijas suteikiame?
Visiems Šviestuvams suteikiame 24 mėnesių garantiją, tačiau ir praėjus šiam laikotarpiui rūpinamės savo klientais ir suteikiame visokeriopą pagalbą įvairiais klausimais. Dėl sudužusio šviestuvo stiklo, sulūžusio gaubtelio, susidevėjusios ar sudužusios detalės- padėsime bet kokiu klausimu!
Ką turėtumėte žinoti apie prekių atsiėmimą-pristatymą?
Dėka lankstaus ir optimizuoto darbo galime pasiūlyti nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje užsakymams, viršijantiems 200 lt (58 eur) + PVM sumą. Prekes galite atsiimti šviestuvų salone (Draugystės g. 19, Kaunas) arba jas galime nusiųsti tiesiai į Jūsų namus, naudojant „LP express“ paslaugas. Už prekes salone galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, banko kortele arba pirkti išsimokėtinai- lizingu (lizingo sutarties sudarymo kaštus kompensuosime mes). Perkant internetu, už prekes galite atsiskaityti internetiniu pavedimu, „Paypal“ sistema, „Mokėjimai.lt“ sistema, lizingu (derinant telefonu), pinigus paduodant kurjeriui arba susimokėti salone anksčiau išvardintais metodais.
Koks prekių pristatymo terminas?
Jeigu turime reikiamą kiekį prekių, jas pristatysime per 2-3 darbo dienas. Užsakant prekes iš katalogo, arba atvėjais, kai prekių laikinai neturime sandėlyje, jas pristatysime per 20 darbo dienų. Retai, išskirtinais atvėjais, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau. Taip nutikus, pristatymo terminą deriname individualiai su klientu.

KONTAKTAI

Draugystės g. 19, 51230 Kaunas (3 ĮĖJIMAS)
Telefonas: +370 602 29933
E-paštas: info@e-sviestuvai.lt

Skype:

DARBO LAIKAS

IŠKILO KLAUSIMŲ?

UAB „JOVESA“ © 2014 Visos teisės saugomos | Pirkimo - pardavimo sąlygos