Šviestuvai

RASK MUS FACEBOOK'E

Pagrindinis > Interjero šviestuvai>Modernūs šviestuvai>Sieniniai šviestuvai>SIENINIS ŠVIESTUVAS 2NIGHTS WHITE (ĮVAIRŪS PASIRINKIMAI)

SIENINIS ŠVIESTUVAS 2NIGHTS WHITE (ĮVAIRŪS PASIRINKIMAI)

Aukštis:
19,5cm
Plotis:
8,5cm
Gylis:
12,1cm
Lemputės tipas:
LED
Lempučių skaičius:
1
Lemputės galingumas (max):
4W
Komplektacijoje lemputė:
Yra
Spalva:
Įvairios
Šviestuvo tipas:
Sieninis
Sandarumo klasė:
IP20
Šviesos srautas (lm):
363Lm
Šviesos spalva
Šilta (3000K)
Spalvų atkūrimo indeksas (CRI):
CRI90
Stilius:
Modernus

Vieną iš svarbiausių ir prestižiskiausių dizaino apdovanojimų visame pasaulyje laimėjęs žaismingas italų šviestuvas 2NIGHT.

Tai puikus sprendimas ieškantiems modernaus, stilingo ir kokybiško šviestuvo savo namams.

Šviestuvą galima rinktis dviejų spalvų:

1. Baltas korpusas su baltu "vamzdeliu";

2. Baltas korpusas su vario spalvos vamzdeliu.

Šviestuvo komplektacijoje gaunama standartinį "Basic" filtrą, tačiau yra galimybė sukomplektuoti įvairių spalvų filtrais piešiančiais ant sienų įspūdingus vaizdinius (žr. žemiau, susijusios prekės)

Fire filtras - atspindi ugnies žaismą, gaunamas perforuotas šablonas, bei oranžinis filtras;

Water filtras - atspindi vandens tėkmę, gaunamas perforuotas šablonas, bei mėlynas filtras;

Tree filtras - atspindi medžių žaismą, gaunamas perforuotas šablonas, bei žalias filtras.

Šviestuvą galima rinkti dviejų tipų:

1 tipas - be jungtuko;

2 tipas - su jungtuku.

Daugiau šios kolekcijos šviestuvų galite rasti žemiau (žr. susijusios prekės).

Garantija: 2 metai;

Medžiagos: aliuminis;

Kilmės šalis - Italija.

Gamintojas: 

Spalva

Tipas

Filtras

KIEKIS

PRISTATYMO LAIKAS 20 (d.d)
166,12 € 141,20 €

MŪSŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?
Mūsų įmonė, UAB "JOVESA", įregistruota 1994 metais ir nuo to laiko užsiima ta pačia veikla – visų rūšių šviestuvų importu bei didmenine ir mažmenine prekyba. Jei vis dėlto abejojate ar mūsų svetainė yra tikra, galite pirkti betarpiškai mūsų salone arba už prekes galite atsiskaityti grynaisiais, kai bus pristatytos prekės. Bet kuriuo atveju niekuo nerizikuojate.
Ar šviestuvų kainos mažiausios?
Nuoseklus ir sąžiningas 20 metų bendradarbiavimas su įvairiais Europos šviestuvų gamintojais davė savo rezultatus- dėl ilgalaikio ryšio pavyko pelnyti ne tik gerą vardą, tarpusavio pasitikėjimą, bet ir jų palankumą siekiant mažesnių kainų. Visus išteklius- kolektyvą, ekspozicinį plotą, materialias išlaidas išnaudojame optimaliai, todėl klientui visada siūlome konkurencingiausią kainą. Jei ne- visuomet sutiksime derėtis. 
Kodėl mes ir kuo mes kitokie?
Žinome, kaip pakeičia namų atmosferą tinkamai parinkti šviestuvai, todėl esame pametę galvą dėl jų! Turėdami jaukią ekspozicinę salę ir modernią internetinę parduotuvę įrodome, jog esame lankstūs ir inovatyvūs. Visi mūsų darbuotojai turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, yra betarpiški, pozityvūs, stengiasi pajusti Jūsų poreikius. Pasinaudokite mūsų patarimais! Apšvietimo tendencijas sekame didžiausiose pasaulio parodose. Tam, kad galėtumėme Jus informuoti apie apšvietimo madas ir pasiūlyti gražiausius šviestuvus, lankome pasaulines apšvietimo ir interjero parodas madų sostinėje Milane, Frankfurte, o taip pat regionines parodas Varšuvoje, Helsinkyje, skaitome specializuotą literatūrą, nuolat mokomės. Šiuo metu bendradarbiaujame maždaug su 50 apšvietimo įmonių, todėl esame tikrai, kad kažkuris iš jų gamina Jums patiksiančius šviestuvus. Šeimos verslas išugdė kvalifikuotus specialistus su didele patirtimi, todėl galime, norime ir mėgstame konsultuoti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus telefonu, el. paštu ar prie kavos puodelio mūsų šviestuvų salone, Draugystės g. 19, Kaune. Būtent mūsų salone galite savo akimis pamatyti daugybę įjungtų ir išjungtų šviestuvų, interjero kompozicijų, ledinių juostelių, šviestuvų komponentų, gauti rekomendacijų.
Kokias garantijas suteikiame?
Visiems Šviestuvams suteikiame 24 mėnesių garantiją, tačiau ir praėjus šiam laikotarpiui rūpinamės savo klientais ir suteikiame visokeriopą pagalbą įvairiais klausimais. Dėl sudužusio šviestuvo stiklo, sulūžusio gaubtelio, susidevėjusios ar sudužusios detalės- padėsime bet kokiu klausimu!
Ką turėtumėte žinoti apie prekių atsiėmimą-pristatymą?
Dėka lankstaus ir optimizuoto darbo galime pasiūlyti nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje užsakymams, viršijantiems 200 lt (58 eur) + PVM sumą. Prekes galite atsiimti šviestuvų salone (Draugystės g. 19, Kaunas) arba jas galime nusiųsti tiesiai į Jūsų namus, naudojant „LP express“ paslaugas. Už prekes salone galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, banko kortele arba pirkti išsimokėtinai- lizingu (lizingo sutarties sudarymo kaštus kompensuosime mes). Perkant internetu, už prekes galite atsiskaityti internetiniu pavedimu, „Paypal“ sistema, „Mokėjimai.lt“ sistema, lizingu (derinant telefonu), pinigus paduodant kurjeriui arba susimokėti salone anksčiau išvardintais metodais.
Koks prekių pristatymo terminas?
Jeigu turime reikiamą kiekį prekių, jas pristatysime per 2-3 darbo dienas. Užsakant prekes iš katalogo, arba atvėjais, kai prekių laikinai neturime sandėlyje, jas pristatysime per 20 darbo dienų. Retai, išskirtinais atvėjais, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau. Taip nutikus, pristatymo terminą deriname individualiai su klientu.

KONTAKTAI

Draugystės g. 19, 51230 Kaunas (3 ĮĖJIMAS)
Telefonas: +370 602 29933
E-paštas: info@e-sviestuvai.lt

Skype:

DARBO LAIKAS

IŠKILO KLAUSIMŲ?

UAB „JOVESA“ © 2014 Visos teisės saugomos | Pirkimo - pardavimo sąlygos