Krepšelis  

(tuščia)
Turite klausimų?
Rašykite info@e-sviestuvai.lt
Skambinkite +370 602 29933
Perkantiems už 500 Lt
ir daugiau, prekes
pristatome nemokamai
Reklama

Klientų atsiliepimai:

Apie šviestuvą Out Beam

... Sulaukiau vėlyvo tamsaus vakaro. Žiūriu iš kokio 1 metro atstumo - nieko ypatingo. Išėjom su šuniuku pasivaikščioti į gatvę. Va, tada, tai pasirodė visas grožis! Ir, pasirodo, kuo iš toliau žiūri, tuo vaizdas įspūdingesnis.
        Taigi esu nepaprastai laiminga, radusi Jūsų parduotuvėje per internetą šitokį grožį. Dėkoju, kad tokius puikius šviestuvus atvežate mums į Lietuvą.

 

Lina iš Kretingos
 

Apie šviestuvus Pakabinamas šviestuvas Laura 4, Stalinis šviestuvas Laura, Lemputės Radium RX-MG 11W/E27 ir Stalinis šviestuvas Artur

Noriu pagirti šviestuvus, kuriuos įsigijome is Jūsų. Tikrai labai gražiai atrodo ir lempučių spektrai parinkti puikiai.

Miegamojo šviestuvas labai pripildo kambarį šilumos.

Staliniai šviestuvėliai - užtrunka kol lempytės išyla, bet vėliau tiek šviesos spalva tiek pačios šviesos srauto pilnai užtenka.

Būtinai rekomenduosime jus savo pažįstamiems.

 

Raimundas iš VilniausMŪSŲ SALONAS

Specialūs pasiūlymai

MŪSŲ PARTNERIAI

Klientų DUK

  • Per sunku išsirinkti šviestuvą iš paveikslėlių?

 

Jei kyla klausimų dėl konkretaus produkto, siųskite užklausas el. paštu ar skambinkite telefonu. Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų šviestuvų salone Kaune, kur dalį sviestuvų galitėsite pamatyti gyvai bei rinktis iš dar didesnio asortimento.

 

  • Ar ši svetainė nėra apgaulė?

 

Mūsų įmonė UAB "JOVESA"  įregistruota 1994 metais ir nuo to laiko užsiima ta pačia veikla - didmenine ir mažmenine prekyba šviestuvais. Jei vis dėlto manote, kad mūsų svetainė yra netikra, už prekes galite atsiskaityti grynaisiais, kai bus pristatytos prekės. Taip niekuo nerizikuosite.

 

   

  • Kaip dėl lempučių?


Atkreipkite dėmesį, kad susijusių prekių skiltyje kiekvienam šviestuvui yra rekomenduojamos lemputės. Siūlome įsigyti aukščiausios kokybės energiją taupančias ar padidinto efektyvumo kaitrines lemputes ir garantuojame, kad jos optimaliai tiks Jūsų pasirinktam šviestuvui. Visoms lemputėms, išskyrus kaitrines, suteikiame 2 metų garantiją.